Szef NIK jest z sutenerami na „ty”. Mianowany przez rząd czerpał korzyści z nierządu?

banasutener

Prezes Najwyższej Izby Kontroli to jeden z najważniejszych urzędników w kraju, nadzoruje kontrole nad najważniejszymi instytucjami państwa. Dba między innymi o to, by w żadnej z nich nie dochodziło do działalności nielegalnej czy przestępczej. Tymczasem telewizja TVN ujawniła jego kontakty i współpracę biznesową z gangiem sutenerów, a sam Banaś na antenie TVP.info przyznał, że ich zna.

Komiedia czy tragedia?

Słuchając tłumaczeń Banasia w TVP trudno było się zdecydować – czy się śmiać czy płakać. Szef NIK wziął sobie do serca zasadę, wyrażoną kiedyś przez obecnego szefa telewizji rządowej Jacka Kurskiego: „ciemny lud wszystko kupi”. Oskarżony urzędnik przyznał, że zna sutenerów, którzy wynajmują kamienicę, która należała do niego. Tragikomiczne było też tłumaczenie skąd ma kamienice. Były szef skarbówki powiedział, że dostał ją od.. byłego żołnierza AK. Podsumowując szef NIK na pewno miał kontakt biznesowy z sutenerami, ale twierdzi, że handlował też z Armią Krajową.

W materiale TVN sutenerzy wręcz zasłaniają się szefem NIK. Czy szef instytucji kontroli udzielał im ochrony? Szef Komisji Nadzoru Finansowego, człowiek Prezydenta Dudy, został nagrany kiedy składał propozyję korupcyjną szefowi jednego z banków. Wiceminister sprawiedliwości w rządzie PiS finansował i organizował kampanie hejtu i oczerniania sędziów. Czy teraz dowiemy się, że najwyższy policjant państwa z nominowany przez rząd… czerpał korzyści z nierządu?

One thought on “Szef NIK jest z sutenerami na „ty”. Mianowany przez rząd czerpał korzyści z nierządu?”

  1. Przerazajaxe. w jakim kraju żyjemy Premier skazany za kłamstwo prezydent łamie konstytucję Władza nie respektuje wyroków sądu Ministrowie uprawiają hejt iutrzymuja kontakty z bandziorami Już niedługo pisać będą o tym w podręcznikach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *