Mówił o 13-latce skrzywdzonej przez księdza, wierni zagłuszyli go.. modlitwą.

Do skandalicznej sytuacji doszło na zjeździe Chrystusowców. Jeden z wiernych chciał dać „świadectwo” – tak określa się publiczną spowiedź czy dzielenie się własnymi doświadczeniami ze wspólnotą wiernych. Zaczął mówić o tym, że pisze do niego jedna z małoletnich członkiń organizacji. Mówił o tym, z czego się zwierzyła. Dziewczynka była molestowana przez księdza, w wieku 12 lat zapłodnił ją i zmusił do aborcji. Środowisko zmusza ją i innych członków katolickiej organizacji do milczenia. My nie będziemy milczeć, zobaczcie nagranie ze zdarzenia:

członek katolickiej wspólnoty chciał przerwać zmowę milczenia,
zobaczcie z jaką spotkał się reakcją

Najbardziej szokuje reakcja zgromadzonych wiernych. Kiedy mężczyzna zaczyna mówić wprost o przestępstwach i tuszowaniu pedofilii przez wspólnotę na mównicę wkraczają księżą i młodzi mężczyźni – członkowie wspólnoty. Wierny nie poddaje się, kontynuuje dyskusje, w tym momencie całe zgromadzenie zagłusza świadectwo o księdzu pedofilu modlitwą…

13 thoughts on “Mówił o 13-latce skrzywdzonej przez księdza, wierni zagłuszyli go.. modlitwą.

  1. Oni muszą dawać tym ludzią coś w tych swoich opłatkach.
    Nie możliwe jest, żeby Miliony zachorowały w tak krótkim czasie na jedną chorobę ( Ślepota Umysłowa )
    To Ebola nie jest tak zakaźna.

  2. Wszyscy powinni odpowiadać za tuszowanie przestępstwa! Wszyscy tam obecni którzy podjęli modlitwę – jesteście współwinni sytuacji w kościele! Tyle! Chory naród, ciemnota wyborcza! Taki właśnie jest ten kraj…

  3. Dzięki za zainteresowanie, ale nawet nie przeczytaliście napisów wtopionych w ten film. Poza tym 26-letnią kobietę nazywacie małoletnią. Potem obrońcy pedofilów będą atakować mnie i Kasię, że „kłamiemy”.

    1. Panie Pawle, przeczytaliśmy dokładnie opis. Sprawa jest zawiła dlatego nasz komentarz jest krótki – niemniej z opisu jasno wynika, że ofiarą przestępstw była osoba małoletnia, niezależnie od tego ile lat ma teraz. W razie jakichkolwiek innych nieścisłości prosimy o kontakt przez naszą stronę na facebooku.

  4. A czy ci wierni nie mogliby przy okazji wymodlić jakiś stałych dochodów dla kościoła, żeby tenże odczepił się od budżetu, czyli naszych portfeli?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *