„Won gnoju!” Koalicja Obywatelska i Konfederacja wyrzucone z TVP, lewica wyszła w geście solidarności.

Przedsmak tego co czeka nas po wyborach w razie zwycięstwa PiS? W programie TVP Studio prezenterzy rządowej telewizji wyprosili wszystkich członków Konfederacji. Kiedy opuszczali studio jeden ze zwolenników PiS krzyknął za jednym z nich „won gnoju!”. Chwilę później prowadzący kazali też wyjść Rafałowi Lipskiemu, jedynemu przedstawicielowi Koalicji Obywatelskiej. Polityk Inicjatywy Polskiej wzbudził oburzenie prowadzących, zarzucając im, że szczują na ludzi. Trudno dziwić się zdaniu kandydata Koalicji Obywatelskiej – w jednym z programów został na wizji kopnięty przez jednego ze zwolenników prawicy.

Wrzeszcząca Ogórek, czerwony z wściekłości Łęski – funkcjonariuszom PiS puściły w partyjnej telewizji nerwy, bo poczuli się obrażeni, więc wyrzucili ze studia kandydata opozycji. Publika bije brawo.W takie dno pompują miliardy z naszych podatków.

Opublikowany przez Racjonalna Polska Niedziela, 6 października 2019
Programy Studio Polska wyglądają jak seanse nienawiści, widzom podawane są niemerytoryczne, naciągane i emocjonalne preteksty do nienawiści wobec liberałów, lewicy, czy mniejszości.

Kiedy wyproszeni zostali członkowie Konfederacji solidarnie wyszedł z nimi jeden przedstawiciel lewicy. Za Rafałem Lipskim wyszli pozostali z Piotrem Ikonowiczem na czele. W paradoksalny sposób TVP połączyło Koalicje Obywatelską, Konfederacje i Lewice, wszyscy spotkali się pod budynkiem TVP na ul. Woronicza i życzyli sobie wzajemnie powodzenia w nadchodzących wyborach.

W ostatnim programie Studio Polska prawie cały czas antenowy przeznaczono na głos członków i zwolenników PiS. Po żałobnych informacjach związanych z pogrzebem Kornela Morawieckiego, prowadzący przeszli do ataku na opozycję. Ci sami uczestnicy programu, którzy w żałobnych tonach wypowiadali się o zmarłym ojcu premiera, następnie bez zająknięcia oskarżali i obrażali pamięć zmarłego w zamachu Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

21 thoughts on “„Won gnoju!” Koalicja Obywatelska i Konfederacja wyrzucone z TVP, lewica wyszła w geście solidarności.

  1. Ręce opadają…. Nic nie będę pisać. Nie ma mnie dla nich nawet dla komentarza. Wyszłam w solidarności z opozycją !!!! Jestem w drodze na wybory !!!

  2. Bezczelność która nie zna granic.Ogorkowa była bardzo m iła gdy startowała do wyborów [ już zapomniała]skórę zmieniła jak kameleon
    .barba

  3. Dość chamstwa ze strony „levakow”,a tą stale joszczącą babe z prawej strony widza to już dawno powinni wygonić.Zlikwidować stałe mikrofony i dać prowadzącym mikrofon do ręki.Nie za taki publiczny jazgot płacimy abonament RTV.

  4. No ale skąd to zdzieienie,?, przecież pisowcy w telewizji już miesiąc temu zapowiedzieli frontalny atak na opozycję, celem jej zniszczenia do wyborów. Po prostu skutecznie tą zapowiedź realizują, tak jak wszystkie inne. Totalna opozycja jest do dupy, tak więc jestem za jej odbiciem. Naradzie jest na kolanach. Jestem za SLD zdecydowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *